Історія кафедри

Кафедра терапевтичної стоматології заснована в 1965 році. Її засновником і першим завідувачем був професор Григорій Іларіонович Сирота.

У 1981 році кафедра була розділена на кафедри терапевтичної стоматології № 1 (зав. кафедрою - професор Г.І. Сірота) і терапевтичної стоматології № 2 (зав. кафедрою - професор І.С. Мащенко).

Пізніше кафедрою терапевтичної стоматології № 1 завідували: професор В.В. Міронова, професор В.Г. Помойницький.

У 1996 році кафедри об'єднались в одну - кафедру терапевтичної стоматології, яку очолив Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Ігор Сергійович Мащенко.

З 1 вересня 2007 року кафедра терапевтичної стоматології набула статус кафедри терапевтичної стоматології і стоматології інтернів. Її очолив доктор медичних наук, професор Андрій Валерійович Самойленко.

У науковій діяльності кафедри чільне місце посідають проблеми хвороб пародонту, карієсу зубів і його ускладнень. Творчий підхід до вирішення завдань, вміння співробітників кафедри мислити масштабно, дозволили їм глибоко розробляти теоретичні та практичні питання цієї галузі медицини