Новини

Доктор медичних наук, професор Самойленко Андрій Валерійович, завідувач кафедри терапевтичної стоматології, проводить консультації з питань діагностики, лікування і профілактики стоматологічних захворювань кожного четверга, з 10.00 до 12.00 (окрім святкових днів та періоду літньої відпустки/липень-серпень/) за адресою: площа Соборна, буд. 2 (навчальний корпус № 3а), 2-й поверх, лікувальний зал № 220.

Прийом відбувається без попереднього запису, у порядку живої черги.

NB! В зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції всі відвідувачі повинні мати захисну маску та бахіли.

Кількість супроводжуючих осіб має бути обмежена до мінімуму.

Кафедра надає освітні послуги з підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів у формі циклу тематичного удосконалення протягом 2 тижнів. Після успішного закінчення циклу ТУ лікарі-курсанти одержують свідоцтво встановленого зразку та 50 балів безперервного професійного розвитку в особисте освітнє портфоліо.

6 листопада 2020 р. відбувся успішний захист дисертації на тему «Застосування препаратів селену у комплексному лікуванні хворих на хронічний генералізований пародонтит» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 221 - «Стоматологія» асистента кафедри Полякової Антоніни Євгеніївни

Науковий керівник - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ДМА Самойленко Андрій Валерійович.

Вітаємо здобувачку Полякову Антоніну Євгеніївну з блискучим захистом дисертації та бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуків!